|
|
Bijbelgesprekskring
Bijbelgesprekskring
Prachtig dat er in de gemeente zoveel kringen zijn! De kringen zijn belangrijk voor de opbouw van onze gemeente. Wat op zondag wordt gepreekt, krijgt verdieping in het gesprek in de kringen. Door met elkaar te praten over een Bijbelgedeelte, een thema of geloofsvraag wordt het eigen en krijgt het een plaats in je leven. Bovendien helpen de kringen in het leren kennen van elkaar, het meeleven en het betrokken zijn. We vormen een gemeenschap. Daarom hartelijk welkom in onze kringen!
In de Bijbelgesprekskring lezen we de Psalmen. De Psalmen worden ook wel het gebedenboek van de kerk genoemd. In de kloosters van vroeger en nu worden iedere dag Psalmen gelezen als gebeden. Ook in de Joodse traditie wordt in de synagoge het boek Psalmen als gebedenboek gebruikt. Als je de Psalmen aandachtig leest, gaat er een wereld open. Lofprijzing, klacht, gebeden om hulp, maar ook gebeden om wraak wisselen elkaar af. De emoties zijn direct en spreken aan: hulpeloosheid, verlangen naar bescherming en liefde, woede en teleurstelling. En onder dit alles een diep verlangen om God te ontmoeten. Met het lezen van de Psalmen hopen we ons geloof te verrijken!
- De Bijbelgesprekskring komt bijeen op de 2e woensdagavond van de maand van 19.45 uur tot 21.30 uur in gebouw 'De Rank'.
Vanaf 19.30 uur is er koffie.
- De volgende data zijn gepland:
- 12 oktober; 9 november en 14 december 2022
- 11 januari; 8 februari; 8 maart, 12 april en 10 mei 2023
- De Bijbelgesprekskring wordt geleid door Ds. W. Kaljouw
| terug
|
|
|
|
|
|
Eredienst
29-01-2023
om
10:00
meer details
Eredienst
05-02-2023
om
10:00
meer details
Bijbelgesprekskring
08-02-2023
om
19:45
meer details
Eredienst
12-02-2023
om
10:00
meer details
Eredienst
19-02-2023
om
10:00
meer details
Eredienst
26-02-2023
om
10:00
meer details
Visiekring
28-02-2023
om
19:45
meer details
|
|
Vrijwilligers gevraagd voor voedselkast
De voedselkast in ons dorp wordt gerund door een kleine groep vrijwlligers.
meer
|
|
Weer een verhuiswagen...

Dinsdagmorgen, 27 september. Om zeven uur in de ochtend...
meer
|
|
Cartridges, postzegels e.a. weggebracht
.jpg)
Inzamelen van postzegels, ansichtkaarten e.d. heeft nog steeds zin!
meer
|
|
Oost-Europacomité bakte oliebollen en maakte Paasstukjes
Ook dit voorjaar was het Oost-Europacomité weer actief met de oliebollen en de Paasstukjes. Meer weten? Klik hier.
|
|
Oost Europacomité bezocht Vinogradovo
Een afvaardiging van het Oost-Europacomité bezocht onlangs onze zustergemeente in Vinogradovo (Oekraïne).
meer
|
|
|